n3cs1s (n3cs1s) wrote,
n3cs1s
n3cs1s

 • Mood:

Сервіс подарунків Jingle Bells

З 5 лютого 2009 року подарунки до дня народження родичів, друзів, колег і співробітників можна буде заздалегідь приготувати без утомливих мозкових штурмів - одне натискання кнопки Jingle Bells - і ви бачите, про які подарунки мріють небайдужі вам люди, до Різдва, наприклад...

За місяць і за тиждень до дня народження вашого друга (або весілля ваших друзів) сервіс Jingle Bells нагадає вам про цю подію.

Як корпоративний спеціалізований сервіс Jingle Bells може бути дуже зручним - на прикладі медіахолдингу, локалізованого в одній будівлі, в якому число співробітників перевищує 560 чоловік, часом, відбувалося до 4 днів народжень одночасно. Використання сервісу Jingle Bells дозволило скоротити часові витрати на святкування протягом року з близько 1600 людино-годин, з оплатою їх роботодавцем з розрахунку $ 5,3 на годину, до, всього, 300 людино-годин в рік, що виразилося в кінцевому рахунку в економію більше ніж $ 4000. І це тільки ті вигоди, які можливо було легко відобразити в грошовому еквіваленті.

До переваг цього сервісу можна віднести коректний імпорт контактів з поштових сервісів, максимально можлива «ненав'язливість», повна відсутність будь - якої реклами, програми знижок «Спеціально в День Народження» від постачальників - починаючи від магазинів квітів і закінчуючи автомобільними салонами.

Кілька українських IT компаній, які поки що побажали залишитися неназваним, запропонували проводити благодійні акції - «Подарунки в День Народження» для дітей з дитячих будинків та спеціалізованих дитячих закладів.
Tags: jingle bells, jingle-bells, сервис подарков, сервіс подарунків
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments