?

Log in

No account? Create an account
entries friends calendar profile Previous Previous Next Next
Сервіс подарунків Jingle Bells - n3cs1s — LiveJournal
n3cs1s
n3cs1s
Сервіс подарунків Jingle Bells
З 5 лютого 2009 року подарунки до дня народження родичів, друзів, колег і співробітників можна буде заздалегідь приготувати без утомливих мозкових штурмів - одне натискання кнопки Jingle Bells - і ви бачите, про які подарунки мріють небайдужі вам люди, до Різдва, наприклад...

За місяць і за тиждень до дня народження вашого друга (або весілля ваших друзів) сервіс Jingle Bells нагадає вам про цю подію.

Як корпоративний спеціалізований сервіс Jingle Bells може бути дуже зручним - на прикладі медіахолдингу, локалізованого в одній будівлі, в якому число співробітників перевищує 560 чоловік, часом, відбувалося до 4 днів народжень одночасно. Використання сервісу Jingle Bells дозволило скоротити часові витрати на святкування протягом року з близько 1600 людино-годин, з оплатою їх роботодавцем з розрахунку $ 5,3 на годину, до, всього, 300 людино-годин в рік, що виразилося в кінцевому рахунку в економію більше ніж $ 4000. І це тільки ті вигоди, які можливо було легко відобразити в грошовому еквіваленті.

До переваг цього сервісу можна віднести коректний імпорт контактів з поштових сервісів, максимально можлива «ненав'язливість», повна відсутність будь - якої реклами, програми знижок «Спеціально в День Народження» від постачальників - починаючи від магазинів квітів і закінчуючи автомобільними салонами.

Кілька українських IT компаній, які поки що побажали залишитися неназваним, запропонували проводити благодійні акції - «Подарунки в День Народження» для дітей з дитячих будинків та спеціалізованих дитячих закладів.

Tags: , , ,
Current Mood: happy happy

5 comments or Leave a comment
Comments
fernandita From: fernandita Date: February 6th, 2009 06:36 pm (UTC) (Link)
Павел, ето ты?))
n3cs1s From: n3cs1s Date: February 6th, 2009 07:06 pm (UTC) (Link)
конечно! :)
fernandita From: fernandita Date: February 6th, 2009 07:50 pm (UTC) (Link)
зафренди меня!!!
tolmark From: tolmark Date: March 6th, 2009 07:22 pm (UTC) (Link)
А как тебе идея такого сервиса http://alekbort.livejournal.com/14345.html?
n3cs1s From: n3cs1s Date: March 6th, 2009 07:32 pm (UTC) (Link)
хорошая идея, но какая финансовая выгода?
5 comments or Leave a comment